datum aukce 28. 04. 2021 18:00
61
vyvolávací cena: 6 000 CZK

224. Pierot-keramika Bechyně

Pierot-keramika Bechyně, kolem roku 1930, značeno - Keramická škola Bechyně, krakeláž na glazuře, výška 40 cm, drobně restaurováno.

zachovalost 1/1
rozměr Výška 40 cm
rok 1930
signatura Sign. Keramická škola Bechyně
stav díla krakeláž na glazuře, drobně restaurováno