rozměr | Výška 40 cm |
rok | 1930 |
signatura | Sign. Keramická škola Bechyně |
stav díla | krakeláž na glazuře, drobně restaurováno |
Pierot-keramika Bechyně, kolem roku 1930, značeno - Keramická škola Bechyně, krakeláž na glazuře, výška 40 cm, drobně restaurováno.