#224

Pierot-keramika Bechyně

Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
Pierot-keramika Bechyně
#224

Pierot-keramika Bechyně

Starožitnost
180 zobrazení
6 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 40 cm
1930
Sign. Keramická škola Bechyně
krakeláž na glazuře, drobně restaurováno

Pierot-keramika Bechyně, kolem roku 1930, značeno - Keramická škola Bechyně, krakeláž na glazuře, výška 40 cm, drobně restaurováno.