Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#226
Mísa Holíč - fajáns
#226
Mísa Holíč - fajáns
Starožitnost
99 zobrazení
8 000 Kč
Graciano
28. 4. 2021 18:00
eAukce starožitností a obrazů
Aukční katalog
1/1
Průměr: 32 cm
18. století
Perfektní
Trojboká mísa - Holíč - fajáns 18.století, Slovensko, průměr 32 cm, neznačeno.
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript