datum aukce 28. 04. 2021 18:00
60
vyvolávací cena: 8 000 CZK

226. Mísa Holíč - fajáns

Trojboká mísa - Holíč - fajáns 18.století, Slovensko, průměr 32 cm, neznačeno.

zachovalost 1/1
rozměr Průměr: 32 cm
rok 18. století
stav díla Perfektní