#227

Talíř majolika Proskov?

Talíř majolika Proskov?
Talíř majolika Proskov?
Talíř majolika Proskov?
Talíř majolika Proskov?
#227

Talíř majolika Proskov?

Starožitnost
95 zobrazení
6 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Průměr: 26 cm
18. století
Perfektní

Majolikový talíř - Proskov? 18.století, průměr 26 cm, neznačeno.