datum aukce 28. 04. 2021 18:00
42
vyvolávací cena: 6 000 CZK

227. Talíř majolika Proskov?

Majolikový talíř - Proskov? 18.století, průměr 26 cm, neznačeno.

zachovalost 1/1
rozměr Průměr: 26 cm
rok 18. století
stav díla Perfektní