technika | Olej na plátně |
rozměr | 29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm |
signatura | Sign. Kristian Kodet |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm. Signováno Kristian Kodet, na zadní straně štítek viz foto. Foto lehce zkresluje barvu, obraz je více v hnědé tónině.