datum aukce 28. 04. 2021 18:00
31
230
prodáno za: 34 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

229. Pod bílým mrakem - Kodet Kristian

Olej na plátně o rozměrech 29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm. Signováno Kristian Kodet, na zadní straně štítek viz foto. Foto lehce zkresluje barvu, obraz je více v hnědé tónině.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm
signatura Sign. Kristian Kodet
stav díla Perfektní

*****6 34 000 CZK 28. 04. 2021 18:52:03
*****3 33 000 CZK 28. 04. 2021 18:52:00
*****4 32 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:58
*****3 31 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:54
*****6 30 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:53
*****4 29 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:50
*****3 28 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:50
*****6 27 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:44
*****4 26 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:39
*****6 25 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:35
*****3 24 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:34
*****4 23 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:30
*****7 22 000 CZK 28. 04. 2021 18:51:26