#229

Pod bílým mrakem - Kodet Kristian

#229

4 limity
323 zobrazení
34 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm
Sign. Kristian Kodet
Perfektní

Olej na plátně o rozměrech 29 x 29 cm, včetně rámu 44 x 44 cm. Signováno Kristian Kodet, na zadní straně štítek viz foto. Foto lehce zkresluje barvu, obraz je více v hnědé tónině.