#230

Konvice v kovové montáži - Hutschenreuther

#230

Starožitnost
74 zobrazení
3 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Výška 22 cm
Sign. Hutschenreuther
Perfektní

Designová a navíc velice praktická konvice z produkce porcelánky Hutschenreuther. Výška až po vrchní cuplík 22 cm. Mezi kovovým obalem a porcelánovou konvicí je filc.