datum aukce 28. 04. 2021 18:00
38
vyvolávací cena: 3 000 CZK

230. Konvice v kovové montáži - Hutschenreuther

Designová a navíc velice praktická konvice z produkce porcelánky Hutschenreuther. Výška až po vrchní cuplík 22 cm. Mezi kovovým obalem a porcelánovou konvicí je filc.

zachovalost 1/1
rozměr Výška 22 cm
signatura Sign. Hutschenreuther
stav díla Perfektní