rozměr | Výška 22 cm |
signatura | Sign. Hutschenreuther |
stav díla | Perfektní |
Designová a navíc velice praktická konvice z produkce porcelánky Hutschenreuther. Výška až po vrchní cuplík 22 cm. Mezi kovovým obalem a porcelánovou konvicí je filc.