datum aukce 28. 04. 2021 18:00
176
vyvolávací cena: 70 000 CZK

3. Zámecký obraz

Fantasticky namalovaný obraz - Zátiší s kyticí, ovocem a ptáčky. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 95 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika olej. plátno
rozměr 78 x 49 cm
signatura sign.
rám robustní rám 118 x 88 cm
stav díla perfektní