technika | olej. plátno |
rozměr | 78 x 49 cm |
signatura | sign. |
rám | robustní rám 118 x 88 cm |
stav díla | perfektní |
Fantasticky namalovaný obraz - Zátiší s kyticí, ovocem a ptáčky.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 95 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.