datum aukce 28. 04. 2021 18:00
154
vyvolávací cena: 49 000 CZK

31. Kundera Rudolf - Kašna na nádvoří

Autor: Kundera Rudolf Olej na překližce pod sklem o rozměrech malby 40x60 cm. Signováno Kundera. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 70 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na překližce pod sklem
rozměr 40 x 60 cm
signatura Sign. Kundera
stav díla Perfektní