technika | Olej na překližce pod sklem |
rozměr | 40 x 60 cm |
signatura | Sign. Kundera |
stav díla | Perfektní
Autor: Kundera Rudolf
Olej na překližce pod sklem o rozměrech malby 40x60 cm. Signováno Kundera.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 70 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.