#31

Kundera Rudolf - Kašna na nádvoří

#31

257 zobrazení
49 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na překližce pod sklem
40 x 60 cm
Sign. Kundera
Perfektní

Autor: Kundera Rudolf Olej na překližce pod sklem o rozměrech malby 40x60 cm. Signováno Kundera. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 70 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.