#35

Benedikt Václav - Větrné mlýny

#35

109 zobrazení
11 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
34 x 30 cm
2000
Sign. PD Benedikt 2000
Perfektní

Autor: Benedikt Václav Nezaměnitelný rukopis Václava Benikta vás budete jen těžko na naší výtvarné scéně hledat. Na zadní straně štítek s popisem. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 15 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.