rozměr | 34 x 30 cm |
rok | 2000 |
signatura | Sign. PD Benedikt 2000 |
stav díla | Perfektní
Autor: Benedikt Václav
Nezaměnitelný rukopis Václava Benikta vás budete jen těžko na naší výtvarné scéně hledat. Na zadní straně štítek s popisem.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 15 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.