datum aukce 28. 04. 2021 18:00
59
vyvolávací cena: 11 000 CZK

35. Benedikt Václav - Větrné mlýny

Autor: Benedikt Václav Nezaměnitelný rukopis Václava Benikta vás budete jen těžko na naší výtvarné scéně hledat. Na zadní straně štítek s popisem. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 15 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
rozměr 34 x 30 cm
rok 2000
signatura Sign. PD Benedikt 2000
stav díla Perfektní