technika | Olej na plátně |
rozměr | 65 x 130 cm |
signatura | Sign. Vladislav Beretz |
stav díla | Perfektní
Autor: Vladislav Beretz
Malba je ok, rám lokálně lehce poškozen.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.