datum aukce 28. 04. 2021 18:00
90
vyvolávací cena: 17 500 CZK

37. Vladislav Beretz - Tržiště

Autor: Vladislav Beretz Malba je ok, rám lokálně lehce poškozen. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 65 x 130 cm
signatura Sign. Vladislav Beretz
stav díla Perfektní