technika | Olej na plátně |
rozměr | 39x47 cm |
signatura | Sign. Hádek |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně z prostředí závodních koní. Signatura patrně Hádek.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 9 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.