datum aukce 28. 04. 2021 18:00
50
vyvolávací cena: 6 000 CZK

62. Hádek - Parkur

Olej na plátně z prostředí závodních koní. Signatura patrně Hádek. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 9 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 39x47 cm
signatura Sign. Hádek
stav díla Perfektní