technika | Olej na plátně |
rozměr | 48 x 64 cm |
signatura | Sign. Karel Špillar
stav díla | Perfektní |
Signováno Karel Špillar.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.