datum aukce 28. 04. 2021 18:00
8
388
prodáno za: 35 000 CZK
vyvolávací cena: 28 000 CZK

65. Špillar Karel - Božské vinobraní

Signováno Karel Špillar. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 48 x 64 cm
signatura Sign. Karel Špillar
stav díla Perfektní

*****4 35 000 CZK 28. 04. 2021 18:16:40