datum aukce 28. 04. 2021 18:00
62
vyvolávací cena: 30 000 CZK

70. Zátiší s ovocem a kytkou II.

Olej na plátně o rozměrech 50 x 63 cm, celkem s rámem 79 x 93 cm, perfektní stav, nesignováno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 50 x 63 cm, s rámem 79 x 93 cm
stav díla Perfektní