technika | Olej na plátně |
rozměr | 50 x 63 cm, s rámem 79 x 93 cm |
stav díla | Perfektní |
Olej na plátně o rozměrech 50 x 63 cm, celkem s rámem 79 x 93 cm, perfektní stav, nesignováno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.