#70

Zátiší s ovocem a kytkou II.

Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
Zátiší s ovocem a kytkou II.
#70

Zátiší s ovocem a kytkou II.

99 zobrazení
30 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
50 x 63 cm, s rámem 79 x 93 cm
Perfektní

Olej na plátně o rozměrech 50 x 63 cm, celkem s rámem 79 x 93 cm, perfektní stav, nesignováno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 55 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.