technika | Olej na plátně |
rozměr | 124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm |
stav díla | Perfektní |
Madona se stehlíkem - jedná se o kopii slavného obrazu od Raffaela Santiniho z roku 1507.
Tato kopie na plátně má rozměry malby 124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm, rám je v perfektním rámu, malba prošla restaurováním již v časech dávných, vše viz foto.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 80 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.