datum aukce 28. 04. 2021 18:00
75
vyvolávací cena: 50 000 CZK

71. Madona del Cardellino

Madona se stehlíkem - jedná se o kopii slavného obrazu od Raffaela Santiniho z roku 1507. Tato kopie na plátně má rozměry malby 124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm, rám je v perfektním rámu, malba prošla restaurováním již v časech dávných, vše viz foto. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 80 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm
stav díla Perfektní