#71

Madona del Cardellino

Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
Madona del Cardellino
#71

Madona del Cardellino

145 zobrazení
50 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm
Perfektní

Madona se stehlíkem - jedná se o kopii slavného obrazu od Raffaela Santiniho z roku 1507. Tato kopie na plátně má rozměry malby 124 x 83 cm, včetně rámu 154 x 113 cm, rám je v perfektním rámu, malba prošla restaurováním již v časech dávných, vše viz foto. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 80 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.