datum aukce 28. 04. 2021 18:00
86
vyvolávací cena: 6 000 CZK

72. Buřtbába z daleké Rusi

Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 55 x 46 cm, nesignováno, vše ok, rám ručně řezaný. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 12 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na kartonu
rozměr 55 x 46 cm
stav díla Perfektní