technika | Olej na kartonu |
rozměr | 55 x 46 cm |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na kartonu o rozměrech malby 55 x 46 cm, nesignováno, vše ok, rám ručně řezaný.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 12 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.