datum aukce 28. 04. 2021 18:00
68
vyvolávací cena: 25 000 CZK

74. Zámecká slečna s jablkem

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 48 x 62 cm, včetně rámu 63 x 76 cm, perfektní stav, nesignováno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 32 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 48 x 62 cm, včetně rámu 63 x 76 cm
stav díla Perfektní