technika | Olej na plátně |
rozměr | 48 x 62 cm, včetně rámu 63 x 76 cm |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 48 x 62 cm, včetně rámu 63 x 76 cm, perfektní stav, nesignováno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 32 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.