datum aukce 28. 04. 2021 18:00
110
vyvolávací cena: 20 000 CZK

76. Werner - Romantické stavení na venkově

Obraz olej na plátně podlepený kartonem, rozměr malby 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm, signováno Werner 1855. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm
rok 1855
signatura Sign. Werner 1855
stav díla Výborný stav, při pohledu z boku je na několika místech vidět lehké vzdutí plátna, které však nenarušuje celkový dojem díla.