#76

Werner - Romantické stavení na venkově

#76

179 zobrazení
20 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm
1855
Sign. Werner 1855
Výborný stav, při pohledu z boku je na několika místech vidět lehké vzdutí plátna, které však nenarušuje celkový dojem díla.

Obraz olej na plátně podlepený kartonem, rozměr malby 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm, signováno Werner 1855. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.