technika | Olej na plátně |
rozměr | 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm |
rok | 1855 |
signatura | Sign. Werner 1855 |
stav díla | Výborný stav, při pohledu z boku je na několika místech vidět lehké vzdutí plátna, které však nenarušuje celkový dojem díla. |
Obraz olej na plátně podlepený kartonem, rozměr malby 61 x 48 cm, včetně rámu 75 x 61 cm, signováno Werner 1855.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 25 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.