technika | Olej na plátně |
rozměr | 66 x 54 cm, včetně rámu 87 x 74 cm |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na plátně o rozměrech malby 66 x 54 cm, včetně rámu 87 x 74 cm, nesignováno.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 37 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.