datum aukce 28. 04. 2021 18:00
99
vyvolávací cena: 30 000 CZK

78. Lodě ve větru

Obraz olej na plátně o rozměrech malby 66 x 54 cm, včetně rámu 87 x 74 cm, nesignováno. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 37 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 66 x 54 cm, včetně rámu 87 x 74 cm
stav díla Perfektní