technika | Olej na kartonu |
rozměr | 34 x 48 cm, včetně rámu 65 x 80 cm |
signatura | Sign. Fr. Myslivec - Budva |
stav díla | Perfektní |
Obraz pasparta olej na kartonu pod sklem, rozměr malby 34 x 48 cm, včetně rámu 65 x 80 cm, signováno Fr. Myslivec - Budva.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 15 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.