datum aukce 28. 04. 2021 18:00
74
vyvolávací cena: 10 000 CZK

82. Myslivec František - Budva v Chorvatsku

Obraz pasparta olej na kartonu pod sklem, rozměr malby 34 x 48 cm, včetně rámu 65 x 80 cm, signováno Fr. Myslivec - Budva. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 15 000 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na kartonu
rozměr 34 x 48 cm, včetně rámu 65 x 80 cm
signatura Sign. Fr. Myslivec - Budva
stav díla Perfektní