technika | Olej na sololitu |
rozměr | 37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm |
rok | 1958 |
signatura | Sign. Jíra |
stav díla | Perfektní |
Obraz olej na sololitu o rozměrech malby 37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm. Signováno Jíra , na zadní straně název díla a signatura.
Odhadní cena 110-120.000 kč.