#83

Jíra Josef - Bledulky 1958

Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
Jíra Josef - Bledulky 1958
#83

Jíra Josef - Bledulky 1958

3 limity
556 zobrazení
37 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na sololitu
37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm
1958
Sign. Jíra
Perfektní

Obraz olej na sololitu o rozměrech malby 37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm. Signováno Jíra , na zadní straně název díla a signatura. Odhadní cena 110-120.000 kč.