datum aukce 28. 04. 2021 18:00
7
464
prodáno za: 37 000 CZK
vyvolávací cena: 30 000 CZK

83. Jíra Josef - Bledulky 1958

Obraz olej na sololitu o rozměrech malby 37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm. Signováno Jíra , na zadní straně název díla a signatura. Odhadní cena 110-120.000 kč.

zachovalost 1/1
technika Olej na sololitu
rozměr 37 x 43 cm, včetně rámu 56 x 62 cm
rok 1958
signatura Sign. Jíra
stav díla Perfektní

*****4 37 000 CZK 28. 04. 2021 18:20:53
*****5 36 000 CZK 28. 04. 2021 18:20:50