#85

JM - Johann Maresch - Potulní hudebníci

#85

Soška
1 limit
401 zobrazení
2 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
37 cm
Sign. JM
soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe

Párové sošky jsou značeny písmeny JM, jedná se keramičku z Ústí nad Labem, materiál siderolit. Období přelom 19. a 20. století. Výška chlapíka je 37 cm, soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe. Výška jeho ženušky je 35,5 cm, má odlomenou část svého nástroje viz foto.