datum aukce 28. 04. 2021 18:00
15
126
prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

85. JM - Johann Maresch - Potulní hudebníci

Párové sošky jsou značeny písmeny JM, jedná se keramičku z Ústí nad Labem, materiál siderolit. Období přelom 19. a 20. století. Výška chlapíka je 37 cm, soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe. Výška jeho ženušky je 35,5 cm, má odlomenou část svého nástroje viz foto.

zachovalost 1/1
rozměr 37 cm
signatura Sign. JM
stav díla soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe

*****3 2 000 CZK 28. 04. 2021 18:21:06