rozměr | 37 cm |
signatura | Sign. JM |
stav díla | soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe |
Párové sošky jsou značeny písmeny JM, jedná se keramičku z Ústí nad Labem, materiál siderolit. Období přelom 19. a 20. století.
Výška chlapíka je 37 cm, soklík je opravovaný již hodně dávno a barva která byla použita se loupe. Výška jeho ženušky je 35,5 cm, má odlomenou část svého nástroje viz foto.