technika | Olej na soliltu |
rozměr | 34x27 cm |
stav díla | Perfektní |
Nádherný portrét nádherné dívky v nádherném rámu působí jak jinak než nádherně.
Nesignováno. Vše v super stavu. Stačí jen koupit, namlátit hřebík do stěny, pověsit a pak se již jen kochat a užívat si toto nádherné dílo.