datum aukce 28. 04. 2021 18:00
103
vyvolávací cena: 20 000 CZK

86. Dívka v blůzce

Nádherný portrét nádherné dívky v nádherném rámu působí jak jinak než nádherně. Nesignováno. Vše v super stavu. Stačí jen koupit, namlátit hřebík do stěny, pověsit a pak se již jen kochat a užívat si toto nádherné dílo.

zachovalost 1/1
technika Olej na soliltu
rozměr 34x27 cm
stav díla Perfektní