#87

Schneider - Děti na louce

Schneider - Děti na louce
Schneider - Děti na louce
Schneider - Děti na louce
Schneider - Děti na louce
Schneider - Děti na louce
#87

Schneider - Děti na louce

145 zobrazení
5 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na plátně
42x68 cm
Sign. Schneider
Perfektní

Malba je ve výborném stavu, rám se k malbě dle mého názoru moc nehodí + nedobrý stav. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 7 500 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.