technika | Olej na plátně |
rozměr | 42x68 cm |
signatura | Sign. Schneider |
stav díla | Perfektní |
Malba je ve výborném stavu, rám se k malbě dle mého názoru moc nehodí + nedobrý stav.
K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 7 500 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.