datum aukce 28. 04. 2021 18:00
94
vyvolávací cena: 5 000 CZK

87. Schneider - Děti na louce

Malba je ve výborném stavu, rám se k malbě dle mého názoru moc nehodí + nedobrý stav. K dispozici máte možnost okamžitého odkupu díla bez čekání na aukci za 7 500 Kč. Tato nabídka platí pouze pokud nikdo nezadal limit. V případě zájmu nás raději ihned kontaktujte.

zachovalost 1/1
technika Olej na plátně
rozměr 42x68 cm
signatura Sign. Schneider
stav díla Perfektní