rozměr | 120 x 160 mm |
signatura | Sign. Míšeň |
stav díla | Perfektní |
Porcelánový šálek s podšálkem, značeno Míšeň, výška 120 mm, průměr podšálku 160 mm, perfektní stav.
rozměr | 120 x 160 mm |
signatura | Sign. Míšeň |
stav díla | Perfektní |