#90

Míšeňský šálek s portrétem

Míšeňský šálek s portrétem
Míšeňský šálek s portrétem
Míšeňský šálek s portrétem
Míšeňský šálek s portrétem
Míšeňský šálek s portrétem
Míšeňský šálek s portrétem
#90

Míšeňský šálek s portrétem

Porcelain
1 limit
282 zobrazení
6 500 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
28. 4. 2021 18:00

1/1
120 x 160 mm
Sign. Míšeň
Perfektní

Porcelánový šálek s podšálkem, značeno Míšeň, výška 120 mm, průměr podšálku 160 mm, perfektní stav.