datum aukce 28. 04. 2021 18:00
115
prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 6 500 CZK

90. Míšeňský šálek s portrétem

Porcelánový šálek s podšálkem, značeno Míšeň, výška 120 mm, průměr podšálku 160 mm, perfektní stav.

zachovalost 1/1
rozměr 120 x 160 mm
signatura Sign. Míšeň
stav díla Perfektní

*****2 6 500 CZK 28. 04. 2021 18:22:19