#98

Kubíček Rudolf Antonín - Dětský portrét

#98

131 zobrazení
5 000 Kč
Graciano
Graciano
28. 4. 2021 18:00

1/1
Olej na lepence
50 x 70 cm
Sign. R. A. Kubíček
bez rámu
Perfektní

Olej na lepence o rozměrech 50x70 cm, perfektní stav, bez rámu, signováno R. A. Kubíček, na zadní straně autorský štítek.