technika | Olej na lepence |
rozměr | 50 x 70 cm |
signatura | Sign. R. A. Kubíček |
rám | bez rámu |
stav díla | Perfektní |
Olej na lepence o rozměrech 50x70 cm, perfektní stav, bez rámu, signováno R. A. Kubíček, na zadní straně autorský štítek.