datum aukce 28. 04. 2021 18:00
74
vyvolávací cena: 5 000 CZK

98. Kubíček Rudolf Antonín - Dětský portrét

Olej na lepence o rozměrech 50x70 cm, perfektní stav, bez rámu, signováno R. A. Kubíček, na zadní straně autorský štítek.

zachovalost 1/1
technika Olej na lepence
rozměr 50 x 70 cm
signatura Sign. R. A. Kubíček
rám bez rámu
stav díla Perfektní