Aukce autorského skla, starožitností a výtvarného umění178 / 293

179Kapři - Richard Fremund

Olej na plátně o rozměrech malby: výška 81 cm, šířka 120 cm, bez rámu. Signováno v levém dolním rohu Fremund 54.
zachovalost1.1
technikaOlej na plátně
rozměrvýška 81 cm, šířka 120 cm
signaturaSignováno v levém dolním rohu Fremund 54.
rámbez rámu
stav dílaPerfektní stav

Příhozy

Konečná cena
78 000 Kč
Vyvolávací cena
20 000 Kč

7
209
17

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
18. 9. 2022 19:00
Datum aukce
18. 9. 2022 20:00
Graciano