zachovalost | 1.1 |
technika | Olej na plátně |
rozměr | výška 81 cm, šířka 120 cm |
signatura | Signováno v levém dolním rohu Fremund 54. |
rám | bez rámu |
stav díla | Perfektní stav |
Olej na plátně o rozměrech malby: výška 81 cm, šířka 120 cm, bez rámu. Signováno v levém dolním rohu Fremund 54.