#179

Kapři - Richard Fremund

Kapři - Richard Fremund
Kapři - Richard Fremund
Kapři - Richard Fremund
Kapři - Richard Fremund
Kapři - Richard Fremund
#179

Kapři - Richard Fremund

7 limitů
238 zobrazení
78 000 Kč
Graciano
Graciano
Vyvolávací cena: 20 000 Kč
18. 9. 2022 20:00

1.1
Olej na plátně
výška 81 cm, šířka 120 cm
Signováno v levém dolním rohu Fremund 54.
bez rámu
Perfektní stav

Olej na plátně o rozměrech malby: výška 81 cm, šířka 120 cm, bez rámu. Signováno v levém dolním rohu Fremund 54.