zachovalost | 1.1 |
rozměr | výška 38,5 cm. |
signatura | značeno |
stav díla | krakeláž |
Návrh Michael Powolny (1871-1954)-Putto mit Trauben-Herbst, Wien,
keramika, značeno, krakeláž, výška 38,5 cm.
zachovalost | 1.1 |
rozměr | výška 38,5 cm. |
signatura | značeno |
stav díla | krakeláž |