#93

Putto Powolny

Putto Powolny
Putto Powolny
Putto Powolny
Putto Powolny
Putto Powolny
Putto Powolny
Putto Powolny
#93

Putto Powolny

Porcelain and fine Ceramics
118 zobrazení
18 000 Kč
Graciano
Graciano
18. 9. 2022 20:00

1.1
výška 38,5 cm.
značeno
krakeláž

Návrh Michael Powolny (1871-1954)-Putto mit Trauben-Herbst, Wien, keramika, značeno, krakeláž, výška 38,5 cm.