Aukce autorského skla, starožitností a výtvarného umění93 / 293

93Putto Powolny

Návrh Michael Powolny (1871-1954)-Putto mit Trauben-Herbst, Wien, keramika, značeno, krakeláž, výška 38,5 cm.
zachovalost1.1
rozměrvýška 38,5 cm.
signaturaznačeno
stav dílakrakeláž

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
18 000 Kč

77
5

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
18. 9. 2022 19:00
Datum aukce
18. 9. 2022 20:00
Graciano