#113

NEZNÁMÝ AUTOR - VYHLÍDKA NA VESNICI

#113

109 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1. polovina 20. století Olej, plátno Ve výřezu 25 x 33 cm Nesignováno Malba letního výhledu na vesnici ve svižném lyrickém pojetí s kvetoucím remízkem v popředí.