#132

František Kubišta

PODZIMNÍ ALEJ

FRANTIŠEK KUBIŠTA 1897 - 1971 - PODZIMNÍ ALEJ
#132

František Kubišta

PODZIMNÍ ALEJ

197 zobrazení
3 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1930 Olej, plátno 49 x 66 cm Vlevo dole 'F. Kubišta 1930' František Kubišta byl bratrem slavnějšího Bohumila Kubišty. Je znám především pro své expresionisticky laděné krajiny s kubizujícími prvky.