1930
Olej, plátno
49 x 66 cm
Vlevo dole 'F. Kubišta 1930'
František Kubišta byl bratrem slavnějšího Bohumila Kubišty. Je znám především pro své expresionisticky laděné krajiny s kubizujícími prvky.