#145

NEZNÁMÝ AUTOR - RYBNÍK VE VEČERNÍM SVĚTLE

#145

115 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

20. století Olej, překližka 30 x 51 cm Nesignováno Krajina v teplých večerních tónech s vegetací na břehu vybudovanou velmi plastickými pastózními tahy štětce.