datum aukce 27. 10. 2021 16:00
5
242
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

15. FRANCOUZSKÝ ODKLÁDACÍ STOLEK

19. století Francie světlá a tmavá třešeň, mosaz, bronz 72 x 61 x 45 cm Elegantní stolek z období Ludvíka XVI. se šuplíkem a geometrickou intarzií po stranách a na vrchní desce, dole se sbíhající se kresbou dřeva. Restaurováno.

*****7 6 000 CZK 27. 10. 2021 14:14:18
*****9 5 500 CZK 27. 10. 2021 14:14:10
*****7 5 000 CZK 27. 10. 2021 14:14:06
*****9 4 500 CZK 27. 10. 2021 14:14:01
*****3 4 000 CZK 27. 10. 2021 14:13:57