19. století
Francie
světlá a tmavá třešeň, mosaz, bronz
72 x 61 x 45 cm
Elegantní stolek z období Ludvíka XVI. se šuplíkem a geometrickou intarzií po stranách a na vrchní desce, dole se sbíhající se kresbou dřeva. Restaurováno.