Kolem 1920
Čechy
ořechové dřevo
78 x 62 x 42 cm
Elegantní stolek z období biedermeieru se skrytým šuplíkem je ukázkou nadčasového designu a bohaté ornamentální kresby dřeva. Bez poškození, k restaurování.