datum aukce 27. 10. 2021 16:00
3
213
prodáno za: 6 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

16. ODKLÁDACÍ STOLEK Z OBDOBÍ BIEDERMEIERU

Kolem 1920 Čechy ořechové dřevo 78 x 62 x 42 cm Elegantní stolek z období biedermeieru se skrytým šuplíkem je ukázkou nadčasového designu a bohaté ornamentální kresby dřeva. Bez poškození, k restaurování.

*****7 6 000 CZK 27. 10. 2021 14:14:54
*****7 5 500 CZK 27. 10. 2021 14:14:49
*****9 5 000 CZK 27. 10. 2021 14:14:45
*****7 4 500 CZK 27. 10. 2021 14:14:42
*****9 4 000 CZK 27. 10. 2021 14:14:40