#174

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT MUŽE

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT MUŽE
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT MUŽE
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT MUŽE
#174

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT MUŽE

84 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

19. století Olej, plátno, překližka 32,5 x 24 cm Nesignováno Portrét muže v obleku s motýlkem od neznámého autora.