datum aukce 27. 10. 2021 16:00
32
809
prodáno za: 80 000 CZK
vyvolávací cena: 5 000 CZK

2. IMPOZANTNÍ BAROKNÍ KOMODA SE SKŘÍŇOVOU NÁSTAVBOU

1. čtvrtina 18. století střední Evropa ořech, ořechová kořenice 217 x 137 x 55 cm Unikátní barokní skříň s dynamickou zaoblenou spodní částí s kováním s celkem třemi šuplíky je ukázkou mimořádně kvalitního zpracování s působivou kresbou dřeva z ořechu a ořechové kořenice. Horní zakončení je členitě tvarované, podobné barokním architektonickým návrhům. Místy drobné poškození, k restaurování.

*****9 80 000 CZK 27. 10. 2021 14:00:59
*****4 75 000 CZK 27. 10. 2021 14:00:54
*****9 70 000 CZK 27. 10. 2021 14:00:51
*****4 65 000 CZK 27. 10. 2021 14:00:50
*****3 60 000 CZK 27. 10. 2021 14:00:44