#207

NEZNÁMÝ AUTOR - ABSTRAKTNÍ KOMPOZICE

#207

Combined Technique
332 zobrazení
2 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1984 Kombinovaná technika, plátno 56 x 66 cm Vpravo dole nečitelně 'V... 84' Abstraktní kompozice s informelními prvky zajímavě kombinuje olej na plátně s jutovou strukturou. Malba je nanášena impulzivně se stopami vrypů a otisků textilu.