1984
Kombinovaná technika, plátno
56 x 66 cm
Vpravo dole nečitelně 'V... 84'
Abstraktní kompozice s informelními prvky zajímavě kombinuje olej na plátně s jutovou strukturou. Malba je nanášena impulzivně se stopami vrypů a otisků textilu.