#228

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
#228

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY

74 zobrazení
500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

Přelom 19. a 20. století Akvarel, karton Ve výřezu 19 x 14,5 cm Nesignováno Portrét dámy představuje ukázku dobového odívání, zezadu přípis, který identifikuje portrétovanou dámu.