#305

SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY

SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY
SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY
SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY
SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY
#305

SOUBOR PORCELÁNU S KVĚTY

Porcelain
296 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1. polovina 20. století Maďarsko Malovaný a zlacený porcelán 23,5 cm, Průměr 39 cm Soubor oválného talíře a vázičky v barvě slonové kosti s modrými květy.