#308

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT
#308

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT

Sculpture
300 zobrazení
500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1. polovina 20. století Patinovaná litina Průměr 25 cm Nesignováno Reliéf s mužskou bustou v kruhovém medailonu s florální obrubou.