datum aukce 27. 10. 2021 16:00
7
406
prodáno za: 10 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

4. KLASICISTNÍ INTARZOVANÁ KOMODA

Poslední třetina 18. století Čechy Dub, bříza, topolová kořenice, bronz 88 x 120 x 70 cm Bohatě intarzovaná komoda s holubími motivy na vrchní desce a kazetovou intarzií s kořenicí kolem klasicistního kování. Na bocích s vějířovitou intarzií. Dobrý stav s lehkými poškozeními.

*****9 10 000 CZK 27. 10. 2021 14:03:13
*****7 9 500 CZK 27. 10. 2021 14:03:08
*****9 9 000 CZK 27. 10. 2021 14:02:52
*****7 8 500 CZK 27. 10. 2021 14:02:39
*****7 8 000 CZK 27. 10. 2021 14:02:35
*****7 7 500 CZK 27. 10. 2021 14:02:35
*****7 7 000 CZK 27. 10. 2021 14:02:30