datum aukce 27. 10. 2021 16:00
7
323
prodáno za: 23 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

5. KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.

19. století Francie mahagon, mramor, zlacený bronz 84 x 110 x 56 cm Mahagonová, bohatě zdobená komoda na rozích zdobena ženskými hlavami a akantovým motivem, na nohách se lvími tlapami. Korpus s parketovým motivem a po stranách s kresbou dřeva. Červenobílý mramor. Bez poškození, v dobrém stavu.

*****0 23 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:23
*****3 22 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:23
*****0 21 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:15
*****3 20 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:15
*****0 19 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:11
*****3 18 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:11
*****0 17 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:10
*****3 16 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:10
*****0 15 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:06
*****3 14 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:06
*****0 13 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:02
*****3 12 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:02
*****0 11 000 CZK 27. 10. 2021 14:03:53
*****3 10 000 CZK 27. 10. 2021 14:03:53
*****0 9 500 CZK 27. 10. 2021 14:03:46
*****3 9 000 CZK 27. 10. 2021 14:03:46
*****0 8 500 CZK 27. 10. 2021 14:03:41
*****3 8 000 CZK 27. 10. 2021 14:03:41
*****0 7 500 CZK 27. 10. 2021 14:03:36