#5

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.
#5

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XVI.

Furniture
4 limity
493 zobrazení
23 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

19. století Francie mahagon, mramor, zlacený bronz 84 x 110 x 56 cm Mahagonová, bohatě zdobená komoda na rozích zdobena ženskými hlavami a akantovým motivem, na nohách se lvími tlapami. Korpus s parketovým motivem a po stranách s kresbou dřeva. Červenobílý mramor. Bez poškození, v dobrém stavu.