19. století
Francie
mahagon, mramor, zlacený bronz
84 x 110 x 56 cm
Mahagonová, bohatě zdobená komoda na rozích zdobena ženskými hlavami a akantovým motivem, na nohách se lvími tlapami. Korpus s parketovým motivem a po stranách s kresbou dřeva. Červenobílý mramor. Bez poškození, v dobrém stavu.