19. století
Francie
palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, mramor
80 x 90 x 40 cm
Elegantní komoda se sbíhající kresbou dřeva a intarzií se třemi šuplíky a dvěma otevíracími bočními dvířky s pestře barevnou mramorovou deskou. Restaurováno.