datum aukce 27. 10. 2021 16:00
7
285
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

6. KOMODA DEMI-LUNE

19. století Francie palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, mramor 80 x 90 x 40 cm Elegantní komoda se sbíhající kresbou dřeva a intarzií se třemi šuplíky a dvěma otevíracími bočními dvířky s pestře barevnou mramorovou deskou. Restaurováno.

*****9 15 000 CZK 27. 10. 2021 14:06:04
*****7 14 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:59
*****9 13 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:45
*****7 12 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:39
*****9 11 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:21
*****7 10 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:17
*****9 9 500 CZK 27. 10. 2021 14:05:08
*****7 9 000 CZK 27. 10. 2021 14:05:02
*****9 8 500 CZK 27. 10. 2021 14:05:00
*****7 8 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:56
*****9 8 000 CZK 27. 10. 2021 14:04:56
*****7 7 500 CZK 27. 10. 2021 14:04:46