#6

KOMODA DEMI-LUNE

KOMODA DEMI-LUNE
KOMODA DEMI-LUNE
KOMODA DEMI-LUNE
KOMODA DEMI-LUNE
KOMODA DEMI-LUNE
KOMODA DEMI-LUNE
#6

KOMODA DEMI-LUNE

Furniture
4 limity
448 zobrazení
15 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

19. století Francie palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, mramor 80 x 90 x 40 cm Elegantní komoda se sbíhající kresbou dřeva a intarzií se třemi šuplíky a dvěma otevíracími bočními dvířky s pestře barevnou mramorovou deskou. Restaurováno.