#64

NEZNÁMÝ AUTOR - ZATIŠÍ SE ZLATÝM TALÍŘEM

#64

306 zobrazení
3 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

1862 Olej, plátno 47 x 63 cm Vpravo dole 'Sieben...' Žánrová malba historizujícího zátiší s talířem, hodinami a orientálními předměty.