#69

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY
#69

NEZNÁMÝ AUTOR - PORTRÉT DÁMY

339 zobrazení
1 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

Olej, plátno 54 x 47 cm Nesignováno Malba dámy v černých šatech s kabátkem a decentními šperky.