19. století
Francie
Mahagon, palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, černý mramor
86 x 120 x 53 cm
Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.