#7

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.
#7

KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.

Furniture
345 zobrazení
15 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

19. století Francie Mahagon, palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, černý mramor 86 x 120 x 53 cm Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.