datum aukce 27. 10. 2021 16:00
2
188
prodáno za: 15 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

7. KOMODA VE STYLU LUDVÍKA XV.

19. století Francie Mahagon, palisandr, růžové dřevo, zlacený bronz, černý mramor 86 x 120 x 53 cm Bohatě intarzovaná komoda s rokajovým bujným ornamentem s kombinací dřev: mahagon, palisandr a růžové dřevo, s celkem třemi šuplíky, černou mramorovou deskou a rokokovým kováním ze zlaceného bronzu. Restaurováno.

*****9 15 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:14
*****3 14 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:00
*****9 13 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:50
*****3 12 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:46
*****9 11 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:31
*****3 10 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:28
*****9 9 500 CZK 27. 10. 2021 14:07:20
*****3 9 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:10
*****9 8 500 CZK 27. 10. 2021 14:07:09
*****3 8 000 CZK 27. 10. 2021 14:07:06
*****9 7 500 CZK 27. 10. 2021 14:07:03
*****3 7 000 CZK 27. 10. 2021 14:06:58
*****9 6 500 CZK 27. 10. 2021 14:06:49
*****3 6 000 CZK 27. 10. 2021 14:06:39
*****3 5 500 CZK 27. 10. 2021 14:06:37
*****3 5 000 CZK 27. 10. 2021 14:06:33
*****3 4 500 CZK 27. 10. 2021 14:06:26