#71

NEZNÁMÝ AUTOR - VÝHLED NA PRAŽSKÝ HRAD

#71

120 zobrazení
2 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
27. 10. 2021 16:00

Olej, karton 45 x 35 cm Nesignováno Skica výhledu na Pražský hrad z parkového prostředí poblíž kašny ve Fürstenberské zahradě.