datum aukce 27. 10. 2021 16:00
8
303
prodáno za: 22 000 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

8. BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.

19. století Francie Světlá a tmavá třešeň, zlacený bronz, zelená kůže se zlacením 94 x 95 x 45 cm Francouzské otevírací bureau svou bohatou intarzií po všech stranách určené do prostoru je se čtyřmi rokokovými klíčky a se zlacenými bronzy táhnoucími se po stranách nohou zakončené figurálním motivem. Uvnitř otevírací desky jsou tři šuplíky a zachovalá zeleno-zlatá kůže. Restaurováno, výborný stav.

*****9 22 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:47
*****8 21 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:42
*****9 20 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:33
*****8 19 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:20
*****9 18 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:10
*****8 17 000 CZK 27. 10. 2021 14:09:07
*****9 16 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:57
*****8 15 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:55
*****7 14 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:55
*****9 13 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:53
*****8 12 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:51
*****7 11 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:51
*****9 10 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:49
*****8 9 500 CZK 27. 10. 2021 14:08:47
*****9 9 000 CZK 27. 10. 2021 14:08:45
*****8 8 500 CZK 27. 10. 2021 14:08:37