19. století
Francie
Světlá a tmavá třešeň, zlacený bronz, zelená kůže se zlacením
94 x 95 x 45 cm
Francouzské otevírací bureau svou bohatou intarzií po všech stranách určené do prostoru je se čtyřmi rokokovými klíčky a se zlacenými bronzy táhnoucími se po stranách nohou zakončené figurálním motivem. Uvnitř otevírací desky jsou tři šuplíky a zachovalá zeleno-zlatá kůže. Restaurováno, výborný stav.