#8

BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.

BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.
#8

BUREAU VE STYLU LUDVÍKA XV.

Furniture
4 limity
461 zobrazení
22 000 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

19. století Francie Světlá a tmavá třešeň, zlacený bronz, zelená kůže se zlacením 94 x 95 x 45 cm Francouzské otevírací bureau svou bohatou intarzií po všech stranách určené do prostoru je se čtyřmi rokokovými klíčky a se zlacenými bronzy táhnoucími se po stranách nohou zakončené figurálním motivem. Uvnitř otevírací desky jsou tři šuplíky a zachovalá zeleno-zlatá kůže. Restaurováno, výborný stav.