#9

ANGLICKÝ PSACÍ STŮL

ANGLICKÝ PSACÍ STŮL
ANGLICKÝ PSACÍ STŮL
ANGLICKÝ PSACÍ STŮL
ANGLICKÝ PSACÍ STŮL
#9

ANGLICKÝ PSACÍ STŮL

Furniture
478 zobrazení
6 500 Kč
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
ARTHOUSE HEJTMÁNEK
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
27. 10. 2021 16:00

2. polovina 19. století Velká Británie palisandr, mahagon, mosaz, kůže 75 x 122 x 70 cm Kvalitně zpracovaný anglický psací stůl s celkem sedmi šuplíky s linkovanou intarzií dřev palisandru a mahagonu. Dobrý stav, horní kožená deska je určena k výměně.