datum aukce 27. 10. 2021 16:00
4
265
prodáno za: 6 500 CZK
vyvolávací cena: 4 000 CZK

9. ANGLICKÝ PSACÍ STŮL

2. polovina 19. století Velká Británie palisandr, mahagon, mosaz, kůže 75 x 122 x 70 cm Kvalitně zpracovaný anglický psací stůl s celkem sedmi šuplíky s linkovanou intarzií dřev palisandru a mahagonu. Dobrý stav, horní kožená deska je určena k výměně.

*****3 6 500 CZK 27. 10. 2021 14:10:20
*****3 6 000 CZK 27. 10. 2021 14:10:09