2. polovina 19. století
Velká Británie
palisandr, mahagon, mosaz, kůže
75 x 122 x 70 cm
Kvalitně zpracovaný anglický psací stůl s celkem sedmi šuplíky s linkovanou intarzií dřev palisandru a mahagonu. Dobrý stav, horní kožená deska je určena k výměně.