#100

ZLATÝ PROŘEZÁVANÝ PŘÍVĚSEK - ART DECO

#100

Jewelery
150 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo od roku 1949 Žluté 14karátové zlato Výška 35 mm, šířka 17 mm Ryzost Au 585/1000, celková hmotnost 2,10 gr Oválný přívěsek zdobený prořezávaným ozdobným ornamentem a cizelováním. Značeno: československý punc hlava čejky, ryzostí 585, Z - 1.