#122

JOHN HENRY BRADLEY ( 1832-1882 ) - POHLED NA ŘEKU A MĚSTO V TOSKÁNSKU

#122

Kresby a malby
151 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
19. 5. 2022 19:00

Itálie 1865-1880 Akvarel na papíře 24 x 45 cm Britský malíř působící v Itálii Signováno vpravo dole Celkový rozměr 38 x 59 cm Pohled od řeky na krajinu v italském Toskánsku, s městem a kopci v pozadí. Rám s paspartou a sklem. V pravé střední části u okraje pasparty poškozená malba.