Itálie 1865-1880 Akvarel na papíře 24 x 45 cm Britský malíř působící v Itálii Signováno vpravo dole Celkový rozměr 38 x 59 cm Pohled od řeky na krajinu v italském Toskánsku, s městem a kopci v pozadí. Rám s paspartou a sklem. V pravé střední části u okraje pasparty poškozená malba.