Evropa, rok 1909 Akvarel a kvaš na papíře 15,5 x 24 cm Signováno vpravo dole s datací 12.4.1909 V romantickém anglickém stylu Celkový rozměr 27 x 36 cm Krajinný výjev s postavou kráčející k lávce u řeky, v pozadí stavení se stromy. Rám se sklem.