#161

Josef Peca
(1923 – 1982)

KLIDNÉ STÁŘÍ

JOSEF PECA ( 1923-1982 ) - KLIDNÉ STÁŘÍ
#161

Josef Peca
(1923 – 1982)

KLIDNÉ STÁŘÍ

85 zobrazení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
19. 5. 2022 19:00

Československo, rok 1953 Olej na plátně 79,5 x 68,5 cm Signováno vpravo s datací 1953 Celkový rozměr 98 x 88 cm Portrét sedící babičky v šátku oblečené v modrém a červeném oděvu. Vzadu na napínacím rámu přípis malíře: J. Peca Klidné stáří, 6 500 Kč. Na druhé straně plátna Studie nohou.